Çelik Kepenk


Çelik Kepenk sistemleri genellikle kuyumcu, mağaza, eczane ve güvenlik teşkil eden mekanlarda kullanılmakta olup, diğer kepenk türlerine göre daha ağır ve kalın malzemeden üretilmektedir. Çelik Kepenk sistemleri RAL Kataloğunda bulunan tüm renklerde hazırlanabilmektedir.

Çelik Kepenk, darbe ve patlayıcı maddelere karşı dayanıklıdır. Çelik Kepenkler uzaktan kumandalı veya butonlu olarak açma güvenliğinin ön planda olduğu profillerdir.

Otomatik çelik kepenk fiyatları için, uygulama yapılacak olan alanın ölçüleri gerekmektedir. Kepenk fiyatıverilebilmesi için ölçülerde kutu ve dikme detaylarınında bildirilmesi gerekmektedir. Verilen ölçülere göre kepengin malzeme grubu ve otomasyon grubu otomatik olarak hesaplanmaktadır.

Otomatik kepenk sistemleri işyerlerinizde bilhassa güvenlik açısından ve kullanım kolaylığı sağlaması emeliyle kullanılan otomatik kapı sistemleridir. Otomatik kepenkler renk seçenekleri ile de binalarınızdaki mimari yapıya da uyum sağlamaktadır. Mağaza kepenk sistemleri alüminyum poliüretanlı, çelik poliüretanlı veya galvanize saç kepenk profilleri ile rulo şeklinde toplanarak, mekandan istifade sağlar.

Bu profiller tamamiyle kapalı başka bir deyişle içerisini hiç göstermeyen türde, bir bölümü kapalı bir bölümü delikli veya tamamiyle delikli olarak uygulanabilir. Otomatik Kepenk Sistemlerinde; kepengin oluşturduğu rulo, dıştan kendi özgün alüminyum kutusuyla uygulandığı gibi içten asma tavan veya bırakılan bir yuvaya girmek suretiyle özel mimari ayrıntı çözümleriyle gizlenebilir.

İletişim
otomatik kapı, çelik kepenk, alüminyum kepenk, panjur, monobilok panjur, seksiyonel kapılar, fotoselli kapı, bariyer, bahçe motor, yangın kapıları