Yükleme Çözümleri

 • Rampa ve Körük Sistemleri

  Sevkiyat yoğunluğu üst seviyede bulunan sektörel açıdan zamanın ve hijyen faktörünün ön planda tutulduğu ticaret hanelerde son derece kullanışlı olan sistemlerdir. Üretim alanı depo ve stok merkezi ile araç kasası arasında köprü görevi gören hidrolik rampa seviye ayarlama özelliği ile yukarı ve aşağıya doğru yükleme pozisyonu sağlar.

  Fabrika, depo, ambar ve benzeri tesislerinizde yükleme ve boşaltma işlemini kolay, pratik ve güvenli bir şekilde yapmanızı sağlayan sistemler, Rampa Sistemleridir. Yükleme rampaları araç ve depo arasında kalan boşluğu kapatarak güvenlik ve zaman tasarrufu adına işinizi kolaylaştırır

  Yükleme rampası, seviye ayarlama özellikleri ile sirkülasyonun yüksek olduğu tesislerin yükleme-boşaltma alanlarında, farklı yükseklikteki araçlar ile zemin arasında oluşabilecek yükseklik farklarını ortadan kaldırır. Yükleme için kullandığınız aracın yükleme yapılacak bölgeye rahat girmesini sağlayarak güvenli bir çalışma yapmanıza neden olur.

  Yükleme rampalarında, kontrol üniteleri yardımıyla rampa yüzeyinin, indirme veya kaldırma hareketi, dudakların uzanma-kısalma veya salınım hareketi istenen şekilde yönetilir.

  Depolarda araç rampasının amaca uygun tasarımı operasyon sürecini hızlandırmakta, maliyetleri azaltmakta, emniyet ve güvenliği artırmaktadır. Çeşitli model ve ebatlarda üretilen Rampa Sistemleri istek ve ihtiyaca uygun yapıda 4 farklı çeşitte üretilir.